Park Beyond - rozšíření Chicken Run Dawn of the Nugget

Park Beyond obdržel rozšíření na motivy filmu Slepičí úlet: Zrození nuget

19. 12. 2023
Zdroj náhledu: Limbic Entertainment

Vývojáři ze studia Limbic Entertainment spolu s Bandai Namco vydali tematické rozšíření do simulátoru zábavního parku Park Beyond, který vyšel 15. června letošního roku. Po DLC Beyond eXtreme – Theme World zde máme další rozšíření, jež se inspiruje novým filmem Slepičí úlet: Zrození nuget, který v těchto dnech zažívá svou premiéru na streamovací službě Netflix. Balíček s názvem Park Beyond – Chicken Run: Dawn of the Nugget – Theme World si můžete zakoupit na Steamu za cenu 14,99 euro.

Ačkoliv se Park Beyond netěší nijak velké popularitě a u herních kritiků a hráčů se jedná spíše jen o mírně nadprůměrnou záležitost, nic to nebrání tomu, aby Limbic Entertainment titul rozšiřoval o nové placené balíčky. Park Beyond – Chicken Run: Dawn of the Nugget – Theme World nabídne hráčům přístup ke dvěma novým mapám inspirovaným farmami Fun-Land a Kuřecí vesnicí. První z nich je živoucí a veselý svět skrývající zlověstné podnikání, zatímco druhá zavede hráče do vesnice v lese. Součástí je také více než 280 nových dekorativních předmětů, které pomáhají vytvořit strašidelnou atmosféru Kuřecí vesničky, farem Fun-Land-Farms a přilehlých továren.

Zdroj: Limbic Entertainment

Rozšířením se vám rovněž odemknou barevné kopce z umělé trávy, oblouky ve tvaru slunce, lesní scenérie, miradory a neprostupné zdi. Dále se můžete těšit na vajíčkové ploché dráhy, stejně jako na horské dráhy, autíčka a moduly pro ještě větší zábavu a lepší fantazii.

Zdroj článku: TZ

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.