PC Building Simulator 2 náhled

PC Building Simulator 2 má své datum vydání

1. 10. 2022
Zdroj náhledu: Spiral House Ltd

PC Building Simulator nejspíše nemusím nijak zdlouhavě představovat. Vyšel v předběžném přístupu již v březnu roku 2018. Okamžitě se stal velice populární, během prvního měsíce se prodalo přes 100 tisíc kopií a také se může pyšnit 94 % kladných recenzích na Steamu. Nebylo tedy velkým překvapením, když v březnu tohoto roku byl oznámen druhý díl. PC Building Simulator 2 vyjde exkluzivně na Epic Games Store a jeho přesné datum vydání je 12. října tohoto roku. Cena by měla být 24,99 dolarů, což je v přepočtu asi 620 korun. Jako tomu bylo v minulém dílu, i zde budete opět sestavovat a opravovat počítače. Nicméně se můžete těšit i na nějaké novinky, které s sebou druhý díl přinese.

Kariérní mód vám nabídne až přes třicet hodin zábavy. V obchodě naleznete přes 1 200 komponentů od známých společností, jako například Intel, AMD nebo NVIDIA. Samozřejmě se také dočkáme lepšího grafického zpracování, díky čemuž by simulace softwaru a hardwaru měla vypadat realističtěji.

Pokud si nechcete nechat ujít vydání PC Building Simulator 2, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Epic Games Store.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.