PlayStation Stars je dostupný pro Asii, kdy se ho dočkáme v Evropě?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony
Sony spouští svůj věrnostní program PlayStation Stars, jako první si jej už nyní mohou vyzkoušet uživatelé s asijskou lokací účtu. Dle předchozích vyjádření bude získávání ocenění a digitálních odměn retroaktivní. Zatím je PS Stars odměňování v počáteční fázi, kdy dojde k jeho rozšiřování o nové funkce, odměny či benefity.

Kdy se dočkají čeští hráči PS Stars?

Datum je stanoveno na 13. října 2022 pro Evropu spolu s Austrálií a Novým Zélandem. Pokud jde o účty s americkou lokací, ty budou moct využívat program již od 5. října.

Bude funkce vyžadovat členství PS membership?

Nikoliv, aktivaci lze provést i bez členství, jedinou podmínkou je mít registrovaný účet jako dospělý, jelikož dětské účty funkci nepodporují.
K PlayStation Stars je potřeba se zaregistrovat s účtem – pokud neholdujete systému odměn, pak se pro vás nic nemění. Vlastníte-li předplatné ve verzi Extra nebo Premium, potom i vy musíte pro aktivaci provést aktivaci služby PS Stars.

Jaké jsou odměny?

V podstatě rozeznáváme dva druhy odměn – věrnostní body a digitální sbírku. Věrnostní body budou sloužit jako tokeny, které lze využít u vybraných titulů pro slevu, podobně jako na Nintendo Storu. Digitální sbírka bude obsahovat vizuální odměny pro specifické hry či trofeje. Tyto odměny nejsou NFT, a tak s nimi nebude možné obchodovat nebo je darovat.
Plnění těchto specifických úkolů bude rozčleněno na čtyři úrovně obtížnosti. Čím vyšší úrovně dosáhnete, tím vzácnější bude ocenění získané ze hry.
Pro více informací klikněte zde.

Článek pro Gaming Professors napsal Petr Šilhavý.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn