Hundred Days - Epic Games

Pěstování vína v nové hře zdarma na Epic Games Store

8. 9. 2022
Zdroj náhledu: Broken Arms Games

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat simulátor výroby vína Hundred Days – Winemaking Simulator a balíček do battle-royale hry Realm Royale Reforged.

Hundred Days – Winemaking Simulator

Ve hře Hundred Days získáte kontrolu nad novým vinařstvím a přilehlými vinicemi. Zvolíte si, které druhy vína chcete pěstovat, naučíte se celý proces pěstování, ale i sklízení. Hotové víno poté budete prodávat náročným zákazníkům, díky nimž se pokusíte vaše vinařství dále rozšiřovat. Je jenom na vás, v jaké kvalitě a za jakou cenu budete vaše lahodné víno prodávat.

Hundred Days – Winemaking Simulator bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 15. září.

Realm Royale Reforged Epic Launch Bundle

Pokud patříte mezi fanoušky battle-royale hry Realm Royale Reforged, můžete si k dnešní nabídce přidat i speciální balíček, který oslavuje příchod této hry na platformu od Epic Games. Balíček nabízí speciální skiny Death’s Edge Assassin a Bokserker Chicken a taktéž speciálního mounta Nogard.

Balíček bude rovněž dostupný do 15. září.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.