Pokémon scarlet and violet úvodka

Píseň od Eda Sheerana zazní v Pokémon Scarlet and Violet

1. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová píseň s názvem Celestial od známého anglického zpěváka nám představila nejen nádhernou skladbu, ale i povedený videoklip, ve kterém figurují naši známí Pokémoni, jako je Pikachu, Squirtle nebo Charmander. Kromě toho je zde i moment z prvního filmu Pokémonů, kdy se hlavní hrdina vrhne do souboje mezi Mew a Mewtwo. Tento krok překvapil hodně pokémoních fanoušků a ti začali něco tušit.

Pokémon Scarlet and Violet je velmi očekávaná hra s Pokémony 9. generace a vyjde už za několik měsíců, přesněji 18. listopadu, na Nintendo Switch. Ed Sheeran se k videoklipu vyjádřil a potvrdil tak, že hráči najdou jeho píseň ve hře. Fanoušci jsou nadšeni a nemohou se proto dočkat nového titulu. Celý hudební videoklip najdete níže.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.