Next Fest 2 náhled

Potvrzeny další dva termíny akce Steam Next Fest

27. 3. 2022
 

V letošním roce by měly proběhnout ještě minimálně další dvě akce, v nichž si budeme moci vyzkoušet stovky demoverzí, především od menších vývojářských studií.

Turbo Overkill

Nejbližší termín je stanoven na červen, konkrétně 13. června v 18:00 hodin našeho času. Samotný Next Fest pak potrvá týden a bude ukončen 20. června 2022. Další akce je oficiálně naplánována na říjen letošního roku, bližší informace však nejsou prozatím známy.

S novým Next Festem přichází také jedna zásadní změna. Od června 2022 bude možné umístit každou demoverzi pouze jednou. To v překladu znamená, že pokud se určitá hra již na akci objevila, nemusí jí Steam povolit účast v dalším Next Festu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.