Mortal Shell – Logo

Předposledním Mystery Game titulem od Epic Games je soulsovka Mortal Shell

28. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Předposledním titulem je soulsovka Mortal Shell.

V jádru je Mortal Shell totožný se všemi hrami ze série Souls. Běháte kolem a likvidujete všechny nepřátele, přičemž vám padají všechny důležité předměty, které potřebujete k dalšímu postupu. Zabíjením nepřátel v Mortal Shell získáváte dehet, za nějž si můžete koupit různá vylepšení. Používejte lehké a silné údery, abyste nepřítele vytřískali co možná nejvíc, a pokud půjde až moc do tuhého, jednoduše uskočte. Tento titul však přináší zcela jedinečnou mechaniku, která je dle našeho názoru velice nápaditá: Ztvrdnutí.

Mortal Shell bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.