Sega - logo

Všichni fanoušci SEGY jsou sexy, říká SEGA

24. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Mezi všemi značkami a společnostmi, které se chtějí inzerovat na sociálních sítích, se Sega rozhodla pochválit své fanoušky na Twitteru. V posledních letech snad všechny společnosti využívají sociální média, aby se dostaly blíže ke svým zákazníkům. Většinou to bývá různými soutěžemi, dárky či novinkami. Sega se to rozhodla vzít z trošku jiného úhlu a rozhodla se svým fanouškům říct přesně to, co si o nich myslí: „Všichni fanoušci SEGA jsou sexy.“

Nic víc, nic míň. Takto podstatnou informaci jsme asi všichni potřebovali slyšet, protože kdo by neznal hry od SEGY, jako je Sonic nebo Virtua Striker. Vývojářské studio tím pravděpodobně naráželo na znovupřipomenutí onoho ošklivého Sonica z prvního filmu, který byl po obrovském tlaku od fanoušků ještě před posláním do kina naprosto změněn a nyní se objevil ve filmu Chip 'n' Dale: Rescue Rangers.

Do diskuze o tom, jak jsme všichni krásní, se zapojily i ikonické postavy studia jako Mike Pollock (hlas Dr. Eggmana) nebo Hideki Naganuma, skladatel soundtracku rádia Jet Set. Naštěstí se celý tento tweet bere jako vtip. Na druhou stranu, člověka potěší vědět, co si o něm myslí jedno z jeho nejoblíbenějších studií.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.