Fallout

První fotka k seriálu Fallout je venku

27. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Herní série Fallout dostala s vydáním posledního Fallout 76 docela ránu pod pás. Pokračování bylo spíše jenom franšízovým ždímáním než parádní hrou a Bethesda za hru dostala oprávněně kritiku. Přesto je to jedna z nejoblíbenějších herních sérií, a tak se nemůžeme divit, že přichází i seriálové zpracování, které bylo sice potvrzeno už v roce 2020, ale až nyní máme první oficiální fotku.

Ono se totiž začalo natáčet až v červenci letošního roku, tudíž se můžeme domnívat, že seriál Fallout vyjde až někdy v roce 2024, o dřívějším termínu pochybuji. Nicméně k oslavám 25. výročí hry Amazon, který seriál připravuje, z něj sdílel první fotografii.

Na ní nevidíme prakticky skoro nic. Po důkladném prozkoumání se pokusím tvrdit, že se jedná o obyvatele Vault 33, kteří se dívají na dveře do úkrytu. Lze si také všimnout, že postava ve vchodu v ruce nese počítač Pip-Boy. Nedozvídáme se tak nic konkrétního, ale dobré je, že vlaštovka vyletěla a my se tak dočkáme dalšího videoherního projektu v seriálové podobě.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.