První fotka k seriálu Fallout je venku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Herní série Fallout dostala s vydáním posledního Fallout 76 docela ránu pod pás. Pokračování bylo spíše jenom franšízovým ždímáním než parádní hrou a Bethesda za hru dostala oprávněně kritiku. Přesto je to jedna z nejoblíbenějších herních sérií, a tak se nemůžeme divit, že přichází i seriálové zpracování, které bylo sice potvrzeno už v roce 2020, ale až nyní máme první oficiální fotku.
Ono se totiž začalo natáčet až v červenci letošního roku, tudíž se můžeme domnívat, že seriál Fallout vyjde až někdy v roce 2024, o dřívějším termínu pochybuji. Nicméně k oslavám 25. výročí hry Amazon, který seriál připravuje, z něj sdílel první fotografii.

Na ní nevidíme prakticky skoro nic. Po důkladném prozkoumání se pokusím tvrdit, že se jedná o obyvatele Vault 33, kteří se dívají na dveře do úkrytu. Lze si také všimnout, že postava ve vchodu v ruce nese počítač Pip-Boy. Nedozvídáme se tak nic konkrétního, ale dobré je, že vlaštovka vyletěla a my se tak dočkáme dalšího videoherního projektu v seriálové podobě.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn