PS Plus březen 2021 – velmi příjemné překvapení od Sony

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro předplatitele prémiové služby PS Plus na měsíc březen. Na rovinu můžeme říci, že nás nabídka velmi příjemně překvapila a už teď se nemůžeme dočkat 2. března, kdy si bude možné následující kousky přidat do knihovny.
ps plus březen 2021 hry

Zdroj: blog.playstation.com

Remnant: From the Ashes

Prvním kouskem je akční RPG střílečka z pohledu třetí osoby Remmant: From the Ashes od studia Gunfire Games. Hra v mnohém připomíná sérii Dark Souls a právem si vysloužila přezdívku “střílečka ve světě Dark Souls”. Remmant: From the Ashes nabízí celou řadu zajímavých bossů, kooperaci až pro tři hráče a, jak je v souls hrách zvykem, i vysokou obtížnost.

Remmant: From the Ashes bude dostupný ve verzi pro PS4, ale díky zpětné kompatibilitě si titul budou moci zahrát i majitelé PS5.

Farpoint

U stříleček ještě chvíli zůstaneme. Jako druhou hru si pro nás Sony připravilo sci-fi střílečku z první osoby určenou pro virtuální realitu od PlayStationu. Hru je možné hrát klasickým dualshock ovladačem nebo si pořídit speciální ovladač s názvem VR Aim Controller. Jedná se o maketu zbraně se zajímavým designem, kterou při hraní držíte v ruce. Jejím úkolem je simulovat ve hře reálnou zbraň. Pokud byste si tento speciální ovladač chtěli pořídit, můžete tak učinit, ovšem připravte se na cenu kolem 1 600 Kč.

Farpoint bude taktéž dostupný pro PS4 s možností hraní na PS5 díky zpětné kompatibilitě. Nutností je nicméně být vlastníkem i PlayStation VR.

Maquette

Třetí hrou březnového PS Plus je logická hra Maquette od nezávislého studia Graceful Decay. Ve hře zavítáme do nádherného světa, kde je každý objekt zároveň malý i velký. Maquette nabízí velmi zajímavou hratelnost, úžasné vizuální zpracování a po hráči vyžaduje trochu logického myšlení.

Maquette bude ve službě PS Plus dostupný ve verzi pro PS5, hráči starší PS4 mají bohužel smůlu, což je velká škoda.

Final Fantasy VII Remake

Bez pochyby největším lákadlem a pro mě příjemným překvapením březnového PS Plus je JRPG hra Final Fantasy VII Remake od Square Enix vydaná 10. dubna 2020. Jedná se o remake Final Fantasy VII z roku 1997. Přepracování do moderního kabátku tak přišlo po neuvěřitelně dlouhých 23 letech. V roce 1997 přinesl sedmý díl revoluci do světa Final Fantasy. Jako první díl série přinesl 3D grafiku, revoluční systém ovládání a poutavý rozšířený příběh.
Final Fantasy VII Remake bude taktéž dostupný pro PS4 s možností hraní na PS5 díky zpětné kompatibilitě. Verze ze služby PS Plus bohužel nezahrnuje možnost upgradu určeného přímo pro konzoli PS5.

Všechny zmíněné hry budou ve službě PS Plus dostupné od 2. března do 5. dubna 2021. Na závěr ještě připomínáme, že PS Plus březen zahrnuje i hru Destruction AllStars, její dostupnost končí 2. dubna 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn