rage 2 epic náhledovka

Rage 2 a Absolute Drift zdarma na Epic Games

17. 2. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Už zítra si pro nás společnost Epic Games opět připraví po čtrnácti dnech dva tituly. Zatímco první kousek Absolute Drift zaujme především indie hráče, o druhý chystaný titul zdarma Rage 2 bude jistě velký zájem. Co myslíte, jak na tom ve čtvrtek budou servery Epicu?

Zdroj: igdb.com

Absolute Drift

Prvním kouskem,  který tento čtvrtek společnost Epic Games nabídne, je závodní indie hra Absolute Drift od studia Funselektor Labs Inc, vydaná 29. července 2015.

V této hře je vaším úkolem nasbírat co nejvíce bodů pomocí driftovacích mechanik a plnit různé mise, díky kterým se odemknou další úrovně ve hře. Titul se může chlubit svou vysokou obtížností a neskutečně zábavnou hratelností.

Hra byla vytvořena pomocí enginu Unity a k dispozici na Epic Games Store bude od 18. do 25. února 2021. Bezplatnou aktivaci můžete provést zde.

Rage 2

Na rovinu je nutné asi říct, že Absolute Drift není tou nejočekávanější hrou, kterou nám společnost Epic Games ve čtvrtek nabídne. Tou je bezpochyby Rage 2 od studia Avalanche Studios a Id Software z roku 2019.

Rage 2 určitě není potřeba nějak dalekosáhle představovat, jedná se o bláznivou first-person střílečku v otevřeném postapokalyptickém světě. Kromě střílení si také užijete například souboje na silnicích nebo úžasné grafické zpracování.

I když herní novináři nepřijali Rage 2 zrovna s otevřenou náručí, přesto se jedná o velmi kvalitní kousek, který by neměl ve vaší knihovně chybět.

Stejně jako v případě Absolute Drift si budete moci Rage 2 zdarma přidat od 18. do 25. února 2021 pomocí tohoto odkazu

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.