Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction – tým

Rainbow Six Extraction vyšlo na Steamu s parádní slevou

16. 6. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Začátek minulého roku s grácií otevřela střílečka z dílny společnosti Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction. Tento titul si nás získal zábavnou kooperací, důrazem na taktiku, potažmo na spolupráci v týmu, a vydařenou grafickou podobou. Na druhou stranu se oproti svému předchůdci Rainbow Six Siege v mnohém nesnažil o kreativitu a pouze kopíroval již zajeté mechaniky jen s tím rozdílem, že jsme se místo lidských nepřátel utkali s mimozemskou nákazou. Více se můžete dočíst v naší recenzi.

Po více než roce, co titul Rainbow Six Extraction vyšel na platformě Uplay (dnes už Ubisoft Connect) a Epic Games Store, se titul dostává také na Steam, a to rovnou se 75% slevou. Tuto taktickou střílečku si společně s přáteli můžete užít za 10 € ve standardní edici nebo přidat navíc ještě pět euro k získání Deluxe edice. V ní najdete Buddy Pass (přátelé mohou hrát čtrnáct dní zcela zdarma), hromadu skinů na zbraně i operátory nebo například slevu při nákupu v herním obchodě. Pro pravé fajnšmekry je tu navíc United Bundle obsahující jak Rainbow Six Extraction, tak Rainbow Six Siege společně se skiny a dalšími odměnami. Slevy platí až do 12. července 2023.

Jak už je u her od Ubisoftu zvykem, na platformě Steam chybí achievementy a spuštění vyžaduje přihlášení k Ubisoft Connect. Ani to snad nebude překážkou pro příliv nových hráčů. Tato návyková kooperativní střílečka z pohledu první osoby sází na vysokou znovuhratelnost díky několika herním režimům, obtížnostem a časově omezeným akcím. Na přehled schopností operátorů se můžete podívat zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.