Red Dead Online přináší tři nové smrtonosné mise

Red Dead Online přináší tři nové smrtonosné mise

30. 9. 2021
Zdroj náhledu: ROCKSTARGAMES

Příznivci kovbojských online přestřelek zbystřete – Rockstar Studio přináší novinky do hry Red Dead Online, především pak tři nové hardcore telegram mise. Hardcore verze se od té normální liší hlavně v tom, že po aktivaci úkolu nejsou vaši nepřátelé viditelní na mini-mapě a nemáte k dispozici ani žádný aim-asistant. Můžete si tak naplno vyzkoušet sílu vaší trpělivosti, přesnosti a odhodlání.První z těchto misí, jmenovitě Good and Dead, vás zavede do Saint Denis, kde budete mít za úkol najít a zavraždit vybraný cíl. Jediným vodítkem vám bude informace v čem byl naposledy spatřen… budete si tu moct vyzkoušet své asasínské dovednosti a čím lépe si povedete, tím vyšší pak třeba bude vaše odměna.

Zdroj: ROCKSTARGAMES

V další misi – Frontier Justice - se podíváme do městečka Armadillo, toho času okupovaného hrozivým gangem Del Lobos. Tam na vaši pomoc bude čekat několik rukojmích, jejichž vysvobozením můžete narušit aktivity gangu a vyvolat tak všeobecný chaos v jeho organizaci.V posledním případě, misi Cold Day in Hell, si budete muset trošku ohnout hřbet a nepozorovaně ukrást plány místního gangu. Pokud vás však někdo odhalí, uvede to vašeho zaměstnavatele do pořádného průšvihu, ve kterém mu půjde o život. Musíte tedy klást důraz na vaši nenápadnost a mazanost.

Zdroj: ROCKSTARGAMES

Kromě nových misí se můžete taky celý týden těšit z dvojnásobné porce zkušeností v jízdních závodech, kterých se ale běžně spořádaní občané neúčastní. Stačí však trošku hledat na těch správných místech a vy i váš koňský parťák si budete moci zkusit změřit síly se silnou konkurencí.Pokud by váš kůň nebyl zrovna v nejlepší závodní kondici, jistě oceníte, že po celý týden taky platí 30% sleva ve stájích, a to jak na koně, tak na příslušenství. Veškeré balíčky péče o koně jsou pak celý týden zcela zdarma.

Zdroj: gamerant.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.