Red Dead Online přináší tři nové smrtonosné mise

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ROCKSTARGAMES
Příznivci kovbojských online přestřelek zbystřete – Rockstar Studio přináší novinky do hry Red Dead Online, především pak tři nové hardcore telegram mise. Hardcore verze se od té normální liší hlavně v tom, že po aktivaci úkolu nejsou vaši nepřátelé viditelní na mini-mapě a nemáte k dispozici ani žádný aim-asistant. Můžete si tak naplno vyzkoušet sílu vaší trpělivosti, přesnosti a odhodlání.
První z těchto misí, jmenovitě Good and Dead, vás zavede do Saint Denis, kde budete mít za úkol najít a zavraždit vybraný cíl. Jediným vodítkem vám bude informace v čem byl naposledy spatřen… budete si tu moct vyzkoušet své asasínské dovednosti a čím lépe si povedete, tím vyšší pak třeba bude vaše odměna.
Red Dead Online - nové mise

Zdroj: ROCKSTARGAMES

V další misi – Frontier Justice – se podíváme do městečka Armadillo, toho času okupovaného hrozivým gangem Del Lobos. Tam na vaši pomoc bude čekat několik rukojmích, jejichž vysvobozením můžete narušit aktivity gangu a vyvolat tak všeobecný chaos v jeho organizaci.
V posledním případě, misi Cold Day in Hell, si budete muset trošku ohnout hřbet a nepozorovaně ukrást plány místního gangu. Pokud vás však někdo odhalí, uvede to vašeho zaměstnavatele do pořádného průšvihu, ve kterém mu půjde o život. Musíte tedy klást důraz na vaši nenápadnost a mazanost.
Red Dead Online - double XP

Zdroj: ROCKSTARGAMES

Kromě nových misí se můžete taky celý týden těšit z dvojnásobné porce zkušeností v jízdních závodech, kterých se ale běžně spořádaní občané neúčastní. Stačí však trošku hledat na těch správných místech a vy i váš koňský parťák si budete moci zkusit změřit síly se silnou konkurencí.
Pokud by váš kůň nebyl zrovna v nejlepší závodní kondici, jistě oceníte, že po celý týden taky platí 30% sleva ve stájích, a to jak na koně, tak na příslušenství. Veškeré balíčky péče o koně jsou pak celý týden zcela zdarma.
Zdroj: rockstargames.com/newswire, gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn