Red Falls Season 1 – Logo

Red Falls Season 1 – výhodné prázdniny

1. 6. 2021
 

Studio xRed Games nám už dříve umožnilo zahrát si jejich hru LEWD Island. Ta však nejen u nás, ale i mezi hráči nedostala moc dobré hodnocení. Studio xRed Games se ale nevzdává a zkouší to znova s dalším titulem jménem Red Falls Season 1. Red Falls má celkem obsahovat pět kapitol s tím, že na druhé se již pracuje.

Místo volna práce

Dostanete kontrolu nad vysokoškolákem (jméno si zvolíte vy sami), který se těší na to, jak bude den co den souložit se svou přítelkyní Jane, kterou hluboce miluje. Plány mu ale zhatí záhadný telefonát, který mu nabídne práci v chlapeckém výchovném táboře. Nabídku přijmete a vydáte se na cestu. Jakmile dorazíte do tábora, s hrůzou zjistíte, že se vůbec nejedná o chlapecký tábor, nýbrž o dívčí. Hned je jasné, že s dívkami si nebudete pouze jen povídat o tom, proč skončily právě zde… něco mi říká, že to rozhodně nebude nudná práce. 

V táboře pak potkáváte nejrůznější slečny, které oslovujete přezdívkami, co jim sami dáte. Toto dodá příběhu trochu jiné grády. Například jsem si pojmenoval psycholožku Emily jako „Oral Sucker“ nebo jsem své milované dal přezdívku Bitch.

Red Falls se rozhodně hraje lépe

Přestože je titul obyčejnou klikačkou, u které si pročítáte dialogy a málokdy máte možnost do děje zasáhnout, najdete zde i pár inovací, které titulu jen prospívají. Jednou takovou novinkou, kterou můžete v některých částech hry libovolně aktivovat, je „X-Ray Mode“, díky kterému vidíte, co právě slečny mají či nemají na sobě. Nechci vám nic vyzrazovat, ale tento režim budete využívat velmi často. 

Další menší inovací je možnost prohlížení dívky či samotného sexuálního aktu. V průběhu hry to pak vypadá například takto… postaví se k vám slečna, která na sobě má velmi sporé plavky, co skoro nic nezakrývají. Po obou stranách obrazovky se vám zobrazí šipečky, na které když budete klikat, kamera se bude kolem slečny otáčet a vy si tak můžete užívat záběry zblízka. To samé platí právě při samotném sexu, kdy kamera mění různé záběry a vy tak sledujete penetraci slečny ze všech úhlů.  Styk je jak animovaný, tak i statický.

Volný pohyb po táboře

Během hraní se postupně otevírají další lokace, které můžete libovolně navštěvovat. Veškeré lokace se zatím týkají jen samotného tábora. Jestli bude v pozdějších epizodách možnost vycestovat i do jiných lokací, zatím není známo. 

Red Falls disponuje pomocníkem, který vám poradí, co máte právě udělat. Možnost libovolně si přečíst nápovědu je určitě dobrou pomocí právě kvůli tomu, že se jedná o klikací hru. Lehce se tedy může stát, že klikáte tak horlivě, až omylem přeskočíte pár dialogů, a vy pak nevíte, co se po vás chce.

Plány vývojářů do budoucna

Vývojáři slibují, že v dalších kapitolách přibyde i možnost vytváření jakéhokoliv vztahu se slečnami. Zatím ale nejsou žádné podrobnější informace, jestli budete moct navázat romantický vztah či jen sexuální přátelství s více jak jednou dívkou. Nadále je uvedeno, že mají v plánu plně nadabovat všechny slečny, chtějí přidat interaktivní sex scény, achievementy pro Steam, možnost zpětného přehrání sexu, galerii, kartičky na výměnu a víc jak tři sta animací a deset tisíc obrázků.

Musím uznat, že vývojáři ze studia xRed Games zatím odvedli dobrou práci a rozhodně udělali mnohem lepší titul, než byla jejich předchozí hra LEWD Island. Proto budeme doufat, aby se jim ostatní kapitoly povedly stejně jako tato první. Na pokračování se usilovně pracuje, ale opět nemáme žádné konkrétní informace ohledně bližšího data vydání. Red Falls Season 1 si můžete na Steamu zakoupit za 3,99 €.

Klady
  • grafické zpracování
  • příběh a scénář
  • X-Ray mode a ovládání kamery
Zápory
  • za necelé dvě hodiny dohrané
Platforma PC
0.0

Doporučujeme

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.