Riot Games vybral 5.5 milionů dolarů na charitu

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Balíček skinů ve hře Valorant vybral více jak 5,5 milionů dolarů na charitu.
Získané peníze z balíčku skinů s názvem „The Give Back Bundle“ půjdou na to, aby se svět stal lepším místem. Časově omezená akce byla k dispozici pro hráče od 22. června do 8. července a získala více než 5,5 milionů dolarů pro fond Riot Games Social Impact ve spolupráci s Impact Assets, oznámil dnes vývojář.
Kosmetické vzhledy obsažené v balíčky byly určeny podle hlasování fanoušků. Událost, kdy se některé z vašich oblíbených zbraní na omezenou dobu vrátily během 3. epizody, začala již 2. června. Kosmetické vzhledy zbraní se vybíraly ve čtyřech různých kategoriích, nakonec zvítězily skiny: The Reaver Sheriff, Ion Operator, VALORANT GO! Vol. 1 Spectre a skin Reaver Vandal.
Valorant výsledky hlasování
Zdroj: Riot Games
Každý skin v balíčku stál hráče 1 755 VP, což je zhruba 20 dolarů, pro nás přibližně 430 Kč. Celý balíček byl k dispozici za celkem 6 382 VP, což dělalo vcelku o 10 % levnější cenu oproti původnímu balíčku.
Ve spolupráci s Impact Assets půjdou peníze získané z akce na „pozitivní sociální dopad“ v oblastech zájmu Riot Games, včetně vzdělávání, občanství a příležitostí, aby se svět stal lepším místem.
„Nemůžeme vám dostatečně poděkovat za podporu balíčku Give Back Bundle odevzdáním vašich hlasů a rozšířením povědomí o dobré věci. Těšíme se na další spolupráci s vámi, abychom podpořili místní neziskové organizace fondem Riot Games Social Impact a byli činiteli změn ve vašich komunitách,“ řekl Riot.
Zdroj: dotesports.com
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn