Sada karet k 25. výročí Pokémon Trading Card Game obsahuje dotisk i full-art karty

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Pokémon Trading Card Game slaví 25. výročí sadou plnou dotisků a full-art verzí klasických karet.
Pokémon se stal v uplynulém roce jednou z nejrušnějších franšíz v herním světě. Letos tato franšíza slaví své 25. výročí a v průběhu roku 2021 se dočkala několika videoher. Dokonce i velmi očekávaný remake Pokémon Diamond and Pearl. Pokémon Trading Card Game byla letos stejně aktivní, odhalila nové typy karet a oznámila novou online platformu pro masivní TCG. Nejnovější sada této karetní hry nyní oslavuje historii tohoto celosvětového fenoménu.
Pokémon Trading Card Game je jednou z největších karetních her na světě od jejího prvního debutu v roce 1996 v Japonsku a 1999 ve Spojených státech. Karetní hra, jež se drží po boku velmi populárních videoher Pokemon, se podílí na oslavách, které Nintendo a The Pokémon Company pořádají k 25. výročí franšízy. Set nese výstižný název Celebrations.
Společnost Pokémon již dříve oznámila nadcházející sadu k oslavám výročí s nejnovějším rozšířením karetní hry Pokémon Trading Card, která oficiálně vychází v pátek. Sada bude obsahovat přetisknuté některé nejikoničtější karty z hry, včetně Base Set Charizard, Rocket Set Gyarados a Gym Challenge’s Rocket’s Zapdos. Set Celebrations bude obsahovat také karty jako profesor Oak a několik verzí Pikachu, které budou plně ilustrované.
Na příspěvku z Twitteru můžete vidět rozšíření, které oslavuje historii Pokémon časovou osou, na níž můžeme vidět některé z ikonických karet obsažených v sadě.
V duchu oslav historie karetní hry Pokémon Trading společnost The Pokémon vybízí fanoušky, aby se podělili o své vzpomínky na svou první kartu Pokémon na Twitteru pomocí hashtagu #Pokemon25. Kromě několika karetních balíčků sada obsahuje i box, obaly na karty, kostky a žetony.
U nás můžete tuto sadu pořídit za 1 800 až 5 000 Kč, záleží jakou verzi si vyberete.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn