ATS - vánoční event

SCS Software i letos vypustil pro American a Euro Truck Simulator 2 speciální vánoční event

17. 12. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Jako každý rok, i letos připravili vývojáři z českého SCS Software speciální vánoční event, ve kterém je vaším úkolem převážet speciální náklady a za jehož dokončení obdržíte speciální odměny pro váš tahač. Tentokrát se však studio utrhlo ze řetězu a dle mého názoru vytvořilo tu nejlepší událost v celé historii American a Euro Truck Simulator 2.

Letos to totiž nejsou jenom zakázky, které vánoční event rozlišují od běžných nákladů, ale i prostředí, v němž budeme nové mise plnit. SCS Software totiž vytvořil speciální zimní mapu Winterland s pěti skladišti. Konkrétně jde o vánoční trh, zimní středisko, továrnu na čokoládu, poštu a uměleckou dílnu. Vůbec poprvé tak v American i Euro Truck Simulator 2 okusíme sníh, alespoň tedy oficiálně, bez nějakých modů a dalších vylepšováků. Cílem vánoční události je splnit patnáct zakázek, přičemž je třeba alespoň jednu z nich přivést do každého z pěti skladišť. Způsob doručování je poměrně jednoduchý. Ve městě si vyberete náklad označený speciálním vánočním lakováním a pomocí portálů, které jsou umístěny různě na mapě, se teleportujete do krásného pohádkového prostředí Winterlandu, kde to atmosférou Vánoc jenom žije.

Zdroj: SCS Software

Kromě vašeho osobního cíle vývojáři stanovili i tzv. komunitní cíle, za které se pak, v případě jejich dokončení, hráčům odemknou další odměny. Nutností pro plnění tohoto eventu je mít účet na platformě World of Trucks a ten následně propojit se hrou.  Letošní vánoční event já osobně považuji za vůbec nejlepší a mohlo by to dávat určitou naději na budoucí implementaci sněhu a zimního prostředí, které dosud v American a Euro Truck Simulator 2 chybělo. Akce trvá do 14. ledna 2024 23:59. Kromě vánoční události si pravidelně můžeme užívat i dalších eventů World of Trucks, například při každém vydání nového mapového rozšíření, za jejichž splnění je možné taktéž získat určité speciální odměny. A jak se vám nový vánoční event líbí?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.