Sea of Thieves náhled

Sea of Thieves oslavuje získání 25 miliónů hráčů

21. 10. 2021
Zdroj náhledu: Rare

V březnu roku 2018 obletěla herní svět pirátská hra Sea of Thieves od vývojářského studia Rare. Titul se brzy stal velice populární a téměř každý herní youtuber natáčel videa na tuhle hru plnou dobrodružství. Za poslední tři roky si Sea of Thieves prošlo několika updaty a také se dostalo i na Steam. Nyní pirátský titul slaví velký milník – získal 25 miliónů hráčů a studio Rare se rozhodlo, že se svým hráčům za jejich aktivitu odvděčí. 

Pokud se do hry připojíte někdy mezi 19. a 26. říjnem, každý hráč obdrží symbolických 25 000 zlaťáků a 25 doubloonů. Nicméně jeden šťastlivec, který bude náhodně vybraný, získá dokonce 25 miliónů zlatých. Sea of Thieves dosáhlo 20 miliónů lidí tento rok v březnu a 15 miliónů v červenci roku 2020. Počet tedy stoupal lehce rychleji než předtím, z čehož vyplývá, že crossover s Piráty z Karibiku byl velice dobře promyšlený tah, který přilákal spoustu nových hráčů.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.