Zoo Simulator náhled

Vybudujte si vlastní zoo v Zoo Simulator

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: Games Incubator

Máme zde oznámení dalšího simulátoru a musím uznat, že tento vypadá vcelku slibně a už teď se na něj těším. Jedná se o Zoo Simulator od vývojářského studia Games Incubator, které na svém kontě již má pár zajímavých titulů. Mezi ně patří například počin Animal Shelter, který si i v naší recenzi vedl poměrně slušně.

Vašim hlavním úkolem ve hře Zoo Simulator bude spravovat a řídit zoologickou zahradu. Do rukou se vám dostane stará zoo, která svá nejlepší léta má již dávno za sebou. Nicméně vy se ji rozhodnete zrenovovat a navrátit jí její krásu. Dále přichystáte nové ohrady a výběhy, abyste si sem také mohli pořídit zvířata. Přece jen, co by to bylo za zoo bez zvířat? Musíte mít na mysli, že každé zvíře má jiné potřeby a vy musíte jejich výběh přizpůsobit každému z nich.

Po hotové renovaci přichází čas na umístění zvěře do jejich výběhů. Podle traileru je jasné, že se můžeme těšit na hrochy, slony, žirafy, opice a mnoho dalších. Následně se musíte postarat o jejich blahobyt. Čím šťastnější zvířata budou, tím více se budou předvádět před návštěvníky, a tak vaše zoo bude prosperovat.

Datum vydání titulu Zoo Simulator zatím není známo, nicméně pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.