Vybudujte si vlastní zoo v Zoo Simulator

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Games Incubator
Máme zde oznámení dalšího simulátoru a musím uznat, že tento vypadá vcelku slibně a už teď se na něj těším. Jedná se o Zoo Simulator od vývojářského studia Games Incubator, které na svém kontě již má pár zajímavých titulů. Mezi ně patří například počin Animal Shelter, který si i v naší recenzi vedl poměrně slušně.
Vašim hlavním úkolem ve hře Zoo Simulator bude spravovat a řídit zoologickou zahradu. Do rukou se vám dostane stará zoo, která svá nejlepší léta má již dávno za sebou. Nicméně vy se ji rozhodnete zrenovovat a navrátit jí její krásu. Dále přichystáte nové ohrady a výběhy, abyste si sem také mohli pořídit zvířata. Přece jen, co by to bylo za zoo bez zvířat? Musíte mít na mysli, že každé zvíře má jiné potřeby a vy musíte jejich výběh přizpůsobit každému z nich.
Po hotové renovaci přichází čas na umístění zvěře do jejich výběhů. Podle traileru je jasné, že se můžeme těšit na hrochy, slony, žirafy, opice a mnoho dalších. Následně se musíte postarat o jejich blahobyt. Čím šťastnější zvířata budou, tím více se budou předvádět před návštěvníky, a tak vaše zoo bude prosperovat.

Datum vydání titulu Zoo Simulator zatím není známo, nicméně pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn