rocket league náhled

Sezóna 4 v Rocket League zde bude již brzy

6. 8. 2021
Zdroj náhledu: Psyonix

Třetí sezóna ve hře Rocket League se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Logicky po třetí sezóně nastupuje čtvrtá sezóna, která s sebou přinese pár novinek. Závodní fotbalová hra konečně přichází s turnajem 2v2, který byl velmi požadovaný herní komunitou. Počet týdenních turnajů také bude zvýšen v každém regionu.

rocket league 2v2

Zdroj: Psyonix

Herní designer Grady Standard potvrdil, že 2v2 turnaje budou fungovat naprosto stejně jako nám již známé 3v3 turnaje. To znamená, že rankovací systém bude fungovat stejně jako u 3v3 turnajů a i odměny budou stejné. Dále také řekl: „Hodně lidí si vyžadovalo právě toto, je to zdaleka náš nejžádanější doplněk u turnajů.“ Věřím, že snaha naslouchat svojí herní komunitě je určitě jeden z klíčů k úspěchu.V sezóně 4 bude ještě další novinka. Extra módy, jako je například Rumble, Hoops, Snow Day nebo Drop Shot, najdete náhodně umístěny v týdenním plánu turnajů. Psyonix také plánuje zvýšit v Rocket League množství turnajů za jeden týden, ze sedmdesáti osmi týdně na sto čtyřicet tři. To je téměř dvakrát víc turnajů za jeden týden.

Zdroj PCGamesN

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.