Sezóna 4 v Rocket League zde bude již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Psyonix
Třetí sezóna ve hře Rocket League se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Logicky po třetí sezóně nastupuje čtvrtá sezóna, která s sebou přinese pár novinek. Závodní fotbalová hra konečně přichází s turnajem 2v2, který byl velmi požadovaný herní komunitou. Počet týdenních turnajů také bude zvýšen v každém regionu.
rocket league 2v2
Zdroj: Psyonix
Herní designer Grady Standard potvrdil, že 2v2 turnaje budou fungovat naprosto stejně jako nám již známé 3v3 turnaje. To znamená, že rankovací systém bude fungovat stejně jako u 3v3 turnajů a i odměny budou stejné. Dále také řekl: „Hodně lidí si vyžadovalo právě toto, je to zdaleka náš nejžádanější doplněk u turnajů.“ Věřím, že snaha naslouchat svojí herní komunitě je určitě jeden z klíčů k úspěchu.
V sezóně 4 bude ještě další novinka. Extra módy, jako je například Rumble, Hoops, Snow Day nebo Drop Shot, najdete náhodně umístěny v týdenním plánu turnajů. Psyonix také plánuje zvýšit v Rocket League množství turnajů za jeden týden, ze sedmdesáti osmi týdně na sto čtyřicet tři. To je téměř dvakrát víc turnajů za jeden týden.
Zdroj PCGamesN
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn