Sifu exkluzivně na PlayStation už za dva týdny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Fanoušci PlayStationu se již za necelé dva týdny mohou těšit na jednu z nejočekávanějších nezávislých her letošního roku Sifu od francouzského vývojářského studia Sloclap. Včera se na twitterovém účtu @PlaystationSize objevila informace o velikosti, kterou hra na PS zabere. Vypadá to, že můžeme očekávat menší hru, snad ale nemenších kvalit, hodnou i PS5. Na to, jak očekávaná hra Sifu je, je ale její předpokládaná velikost opravdu až úsměvná.
Sifu
Zdroj: igdb.com
Beat ‘em up hra Sifu byla poprvé představena během State of Play na začátku roku 2021. Studio Sloclap, které Sifu vyvíjí, někteří možná znají již ve spojitosti s hrou Absolver z roku 2017. Sifu okamžitě nadchlo fanoušky žánru, jelikož přichází s novým soubojovým systémem a unikátními mechanikami, které například zohledňují stárnutí vaší postavy. Díky tomu vám pak bude hra třeba upravovat poměr vaší síly a zdraví.
Cena Sifu je předběžně stanovena na 39,90 USD za standardní verzi, což na nezávislou hru není málo. Mnozí tedy s napětím očekávali nějaké bližší informace o délce nebo velikosti hry. Co se velikosti týče, můžeme počítat lehce přes 7 GB, což je na dnešní poměry opravdu velice málo. Nemusíte se tedy obávat, že by váš seznam her uložených na disku byl nějak závratně ohrožen. Co se týče délky hry, ta se bude pohybovat nejspíš kolem 10 hodin a můžeme se na ni těšit už 8. února.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn