Counter-Strike 2 náhled

Skin z CS2 se prodal za více než 100 000 dolarů

29. 11. 2023
Zdroj náhledu: Valve

CS2 vyšlo již před pár měsíci a nese si s sebou dost negativních ohlasů. Jednoduše řečeno nová FPS od Valve neměla úplně příjemný začátek. Proč tomu tak bylo a stále je? Valve se stejně jako Blizzard u Overwatch 2 rozhodl hráčům zamezit přístup k předchozímu dílu. To samozřejmě dlouholeté hráče naštvalo, nicméně já osobně tento krok chápu. Problémem ale je, že titul vyšel v dosti nedodělané podobě, a tak negativní recenze a pokles hráčů bylo něco, čemu se již nešlo vyvarovat.

I když Counter Strike 2 zažívá krušné časy, prodeje skinů stále dosahují k neuvěřitelným částkám. Nyní byla prodána všemi dobře známá puška AK-47 se skinem Case Hardened. Pokud tento skin má dobrý pattern, jedná se o jeden z těch nejdražších. Aby toho nebylo málo, skin byl doplněn i čtyřmi nesmírně vzácnými stickerky, a to Titan Holo.

Cena tohoto skinu byla neuvěřitelných 132 500 dolarů, což jsou v přepočtu necelé tři milióny korun. I když se zdaleka nejedná o jeden z největších prodejů, co se týče skinů, ať už za dob CS:GO, nebo nyní CS2, i tak je tato částka téměř neskutečně vysoká. Nicméně sběratelé těchto itemů to spíše berou jakožto investici do budoucna, která se snad jednou vyplatí. Taky nezapomeňte mrknout na náš seznam nejdražších CS:GO skinů.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.