Assassins Creed Syndicate - náhled

Ubisoft rozdává zcela zdarma Assassin’s Creed: Syndicate

28. 11. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Vánoce se pomalu blíží, což dokazuje i nová akce, kterou pro své hráče připravila společnost Ubisoft. Ta se totiž rozhodla po omezenou dobu nabídnout možnost přidat si do knihovny jeden starší díl z věhlasné série Assassin’s Creed. Konkrétně jde o Assassin’s Creed: Syndicate z roku 2015, jenž nás zavede do Londýna do 19. století. Rozdávačka trvá až do středy 6. prosince, přičemž po aktivaci vám hra zůstane již navždy.

Assassin’s Creed: Syndicate vyšel v roce 2015 jakožto druhý díl pro tehdejší konzole nové generace Playstation 4 a Xbox One, které samozřejmě doplňovala i PC verze. Jeho předchůdce, Assassin’s Creed: Unity, měl nabídnout revoluci, jelikož se jednalo o úplně první díl, který vyšel pro nové konzole. Bohužel, v mnoha ohledech se start příliš nepovedl, přičemž Syndicate měl pošramocenou reputaci série alespoň trochu napravit. Kritiky i hráči byl sice Assassin’s Creed: Syndicate přijat o něco lépe, ovšem už bylo vidět, že by série potřebovala nějakou zásadní revoluci, a nikoli neustále tu samou kopírku jen v jiném prostředí. Po několika dalších pokusech se zrodil Assassin’s Creed: Valhalla, který já považuji za nejlepší díl posledních let.

Pro aktivaci je nutné zavítat do klienta Ubisoft Connect a tam si titul přidat do své knihovny. Jak už bylo řečeno, akce trvá do středy 6. prosince a po aktivaci vám hra zůstane v knihovně již natrvalo. Série se letos rozrostla také o Assassin’s Creed: Mirage, jenž se dle slov Ubisoftu vrací ke kořenům. Jestli tomu skutečně je, si můžete přečíst v naší recenzi. Sérii však nedoprovází jen pozitivní zprávy. Nedávno si Ubisoft střihl i malou ostudu v podobě vyskakujících reklam, které se hráčům náhodně objevovaly ve starších dílech Assassin’s Creed: Origins, Oddysey nebo Valhalla. Přítomnost reklam samozřejmě mnoho uživatelů znepokojuje a rozhodně se nejedná dle mého názoru o dobrou reklamu, byť společnost uvedla, že se jedná pouze o chybu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.