Skvělá dvojice old-school her zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sega

Po týdnu přišel čas na další obměnu nabídky na platformě Epic Games Store a i dnes se můžeme těšit na zajímavé tituly, které nám tato společnost nabídne zcela zdarma. Minulý čtvrtek jsme si navíc mohli přidat hned dvě hry a stejný počet na nás čeká i dnes. A jakou nabídku si pro nás Epic Games tentokrát připravil?

Sonic Mania

V herním světě není snad nikoho, kdo by neznal legendárního modrého ježka Sonica, který se v herním světě pohybuje již dlouhých 30. let. První hra s ježkem Sonicem vyšla v roce 1991 na přímou objednávku firmy Sega.
Dnešní titul, který nám společnost Epic Games rozdává, je o něco mladší, ale i přesto dá každému zarytému fanouškovi zavzpomínat na krásné staré časy.
Sonic Mania si můžete zdarma stáhnout do 1. července 2021.

Horizon Chase Turbo

Dalším titulem, který si můžeme následující týden zdarma stáhnout, bude old-school adrenalinová závodní hra inspirovaná 90. lety s názvem Horizon Chase Turbo. Hra obsahuje jak kampaň pro jednoho hráče, tak i lokální kooperační multiplayer.
Horizon Chase Turbo od vývojářského studia Aquiris Game Studio vyšlo 15. května 2018 a kromě PC si titul můžete zahrát také na Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Horizon Chase Turbo bude zdarma dostupné taktéž do 1. července 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn