Sonic Mania Epic Games

Skvělá dvojice old-school her zdarma na Epic Games Store

24. 6. 2021
Zdroj náhledu: Sega

Po týdnu přišel čas na další obměnu nabídky na platformě Epic Games Store a i dnes se můžeme těšit na zajímavé tituly, které nám tato společnost nabídne zcela zdarma. Minulý čtvrtek jsme si navíc mohli přidat hned dvě hry a stejný počet na nás čeká i dnes. A jakou nabídku si pro nás Epic Games tentokrát připravil?

Sonic Mania

https://www.youtube.com/watch?v=VYQNnrccbj8V herním světě není snad nikoho, kdo by neznal legendárního modrého ježka Sonica, který se v herním světě pohybuje již dlouhých 30. let. První hra s ježkem Sonicem vyšla v roce 1991 na přímou objednávku firmy Sega.Dnešní titul, který nám společnost Epic Games rozdává, je o něco mladší, ale i přesto dá každému zarytému fanouškovi zavzpomínat na krásné staré časy.Sonic Mania si můžete zdarma stáhnout do 1. července 2021.

Horizon Chase Turbo

https://www.youtube.com/watch?v=4VomFVNGgnADalším titulem, který si můžeme následující týden zdarma stáhnout, bude old-school adrenalinová závodní hra inspirovaná 90. lety s názvem Horizon Chase Turbo. Hra obsahuje jak kampaň pro jednoho hráče, tak i lokální kooperační multiplayer.Horizon Chase Turbo od vývojářského studia Aquiris Game Studio vyšlo 15. května 2018 a kromě PC si titul můžete zahrát také na Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Horizon Chase Turbo bude zdarma dostupné taktéž do 1. července 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.