slitterhead

Slitterhead – nové detaily

18. 12. 2021
Zdroj náhledu: Bokeh Game Studio

Slitterhead jedno z největších překvapení, které bylo odhaleno na letošních The Game Awards 2021, byl zcela nový projekt od Keiichira Toyamy, tvůrce Silent Hillu. Půjde o první projekt poté, co Toyama založil své vlastní vývojářské studio Bokeh Game Studio.

I když první trailer pro Slitterhead nepředvedl žádnou hratelnost, poskytl fanouškům představu o tom, co mohou od nadcházejícího vydání očekávat, včetně lidí, kteří se proměňují v děsivá stvoření podobná pavoukům a zabijí vše, co jim stojí v cestě. Nezdá se však, že by hra nechávala hráče zcela zranitelné, protože jsou zde záběry, jak se s nimi hlavní hrdina Slitterhead utkává v akčním souboji. Toyama se rád podělil o další podrobnosti o tom, na co dalšího se hráči mohou v souvislosti se Slitterheadem těšit.

V rozhovoru pro IGN Japan Toyama prozradil některé podrobnosti o své hře a prostředí. Některá specifika vzhledem k rané fázi vývoje hry nesdělil a mlčel. Řekl, že Slitterhead bude akčnější hra z pohledu třetí osoby s novými mechanismy. V jiných hrách dosud nebyly k vidění, aby vytvořili jedinečný zážitek. To se vztahuje i na gore aspekt, kde Toyama doufá, že se do dobře vylíčené hrůzy hráči ponoří. Tím by jim chtěl poskytnout zábavu s tajemným příběhem a novou akční hratelností.

Mezi další detaily odhalené o hře patří nastavení a také inspirace pro monstra zobrazená ve Slitterhead. Trailer ukazuje blíže nespecifikované město, přičemž Toyama objasňuje, že jde o fiktivní místo inspirované Hongkongem 80. a 90. let. Záhadná stvoření, o kterých řekl, že napodobují lidi, jsou známá jako Yakushi, druh monstra, jehož kořeny pocházejí z klasického divadla. Naznačil, že část hry bude zahrnovat hledání způsobů, jak přinutit tato stvoření, aby se odhalila a zahodila své převleky.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.