Something Wicked Games ukázali tajemné RPG Wyrdsong

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @SomeWickedGame
Something Wicked Games, nové studio složené z vývojářů, kteří mají na kontě například Fallout 4 a The Elder Scrolls V: Skyrim, odhalilo v novém traileru svou první hru Wyrdsong. Trailer byl zveřejněn v rámci předváděcí akce Gamescom Opening Night Live, kterou moderoval Geoff Keighley, a i když byl krátký, obsahoval spoustu tajemství a fantasy intrik.
Jak můžete vidět v traileru výše, není z něj příliš mnoho poznat. Všimli jsme si však, co během něj řekl vypravěč: „V trhlinách reality existují dva životy, jeden před stínem a druhý za okem.“ O co vlastně jde?
„Wyrdsong je okultní historická fantasy RPG odehrávající se ve fiktivním středověkém Portugalsku,“ píše se v tiskové zprávě. „Hráči budou muset zpochybnit svou realitu i rozhodnutí, která učiní, protože Wyrdsong má rozšířit, zpochybnit a nově definovat aspekty toho, co tvoří současný žánr Role-playing Game.“

Krátce po vydání traileru zveřejnil Jeff Gardiner, bývalý vývojář ze studia Bethesda, který má na kontě Fallout 76, Skyrim, Fallout 4 a další hry, na Twitteru odkaz, který vede na nově spuštěné webové stránky Something Wicked Games.

„Naším cílem v rámci Something Wicked Games je využít naší nezávislosti a tvůrčí autonomie k vytvoření další evoluce RPG s otevřeným světem,“ píše Gardiner, který je zakladatelem a generálním ředitelem Something Wicked Games, v tiskové zprávě. „Náš první projekt, Wyrdsong, je už nějakou dobu mou vysněnou hrou a jsem nadšený, že se o něj dnes konečně mohu podělit.“
V tiskové zprávě se také uvádí, že hra je vyvíjena v Unreal Engine 5.

Zdroj: gameinformer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn