Song of Conquest

Song of Conquest nezapře inspiraci Heroes of Might and Magic

14. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Předběžný přístup spouští strategie Song of Conquest, která vychází z klasických titulů z konce 90. let. Ve hře se dostáváte do čela mágů, s nimiž bojujete proti armádám, které si troufají vám postavit do cesty. Během toho si občas najdete nějaký ten artefakt. Hra se silně inspirovala jinou klasickou strategií, a to konkrétně Heroes of Might and Magic.

Titul obsahuje hned několik map, včetně dvou kampaní a čtyř hratelných frakcí. Má zároveň podporovat multiplayer a editor úrovní. Hra má i přesto naprosto jednoduchý cíl, s vaší frakcí musíte ovládnout svět.

Inspirace je očividná i ve frakcích. Arleon je násilné království plné rytířů. Rana zase sdružení rodů žijících v bažinách čekající na své sjednocení. Barya jsou žoldáci, kteří jsou zaměřeni na studium, a Barony of Loth je temná nekromantská frakce.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.