Nové vzhledy PS - úvodka

Sony testuje novou funkci pro PS5

21. 10. 2021
Zdroj náhledu: Sony

Sony se rozhodlo posunout funkce PS5 zase o kousek dál a začalo na něm testovat novou funkci, která bude uploadovat vaše zachycené snímky obrazovky a videa pomocí Playstation app přímo do vašeho telefonu. Odtud je pak budete moci sdílet všude tam, kam vás zrovna napadne. Vychytaná funkce je aktuálně ve fázi beta testování a je zatím dostupná pouze v Kanadě a Japonsku. Sony už aplikaci chystá i pro americký a evropský trh. Spustili už i stránku s FAQ, kde se dá nalézt spousta informací, nicméně podle všeho je stránka aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích.

Nutno podotknout, že například zachycená videa budou muset mít maximální délku tři minuty, nic delšího Playstation app nenahraje. Stejně tak nebudou moct být nahrána videa s rozlišením větším než 1920 × 1080.

Všechna zachycená média zůstanou po spuštění nové funkce v Playstation app uložená po dobu 14 dnů. Během té doby je můžete prohlížet a sdílet, i když nejste zrovna připojeni na Wi-Fi (s pomocí mobilních dat). Zatím to také vypadá, že funkce bude dostupná pro všechny uživatele bez ohledu na předplatné Playstation Plus, nicméně toto se stále ještě může změnit.

Zdroj: gamesradar.com


Novinku pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.