DOOM Eternal Cover

Doom Eternal bude obsahovat režim Hordy

21. 10. 2021
Zdroj náhledu: Bethesda

Jedním z důvodů dlouhého čekání je, že id Software začalo na tomto režimu pracovat teprve před několika měsíci. Původně měl Doom Eternal obsahovat tzv. „invazi“ ve stylu Dark Souls, při které by ostatní hráči mohli proniknout do vaší hry a v roli mocného démona si s vámi zahrávat. Od tohoto plánu však id Software v červenci 2021 upustilo s odůvodněním, že „účinky pandemií a práce na dálku jsou nepředvídatelné“, a chtělo se zaměřit na vývoj režimu Hordy pro jednoho hráče. Je velká škoda, že se od myšlenky invaze upustilo. Na druhou stranu režim hordy pravděpodobně osloví spíše hardcore hráče Doomu, kteří chtějí ničit démony i po skončení kampaně.

Zdroj: Bethesda

Aktualizace, jež do hry Doom Eternal přinášejí režim Horde, zároveň zavádějí podstatné změny v režimu multiplayerových bitev 2v1, včetně nové arény a odměn na základě výsledků, jakožto i dvou nových mistrovských úrovní. Podrobné informace se dozvíte při vydání aktualizace 26. října. Komunitní manažer Joshua Boyle a ředitel hry Hugo Martin však nový režim Horde představí ještě dnes, 21. října, v livestreamu, který začne v 19:30 na Twitchi a YouTube.

Pokud jste fanoušky série, můžete se zúčastnit naší soutěže a vyhrát jeden ze dvou Steam klíčů Doom Classic, které obsahují hry DOOM II, Final DOOM a Ultimate Doom. Pokud se ale s touto brutální řežbou setkáváte poprvé, můžete si u nás přečíst průřez historie

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.