Samorost 2 – vinyl

Soundtrack Samorostu 2 míří na vinyl

7. 2. 2022
Zdroj náhledu: Amanita Design

Nejsou to pouze módní trendy, jejichž popularita se z dob minulých opět navrací i do této „moderní“ éry. Své o tom vědí také stále oblíbenější a rozšířenější vinyly, jejichž produkce a výroba stoupá každou chvílí čím dál tím víc. Dnes tyto nádherné gramofonové desky slouží jako lukrativní přenašeč nejrůznějších nahrávek a mezi ně patří i herní soundtracky. Je to právě druhý Samorost, jehož hudební skladby z dílny umělce pod přezdívkou Floex se dostávají na vinyl ve velice limitované edici.

Zdroj: Amanita Design

Za skutečně příjemnou cenu necelých sedmi set korun českých se můžete stát jedním z pouhých pěti set majitelů tohoto sběratelského kousku. Edice navíc obsahuje 180gramový audiofilní vinyl v mramorově bílé barvě a kód ke stažení FLAC verze alba. To vše navíc v krásném obalu od Evy Markové. S koupí dlouho neotálejte, protože kusů není mnoho.

Svou vinylovou edici má také Samorost 3, ale i další hry českého studia Amanita Design, jako je Botanicula, Machinarium, Creaks či Chuchel. Další merch naleznete na oficiálních webových stránkách.

Zdroj: merch.amanita-design.net

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.