Soundtrack Samorostu 2 míří na vinyl

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Amanita Design

Nejsou to pouze módní trendy, jejichž popularita se z dob minulých opět navrací i do této „moderní“ éry. Své o tom vědí také stále oblíbenější a rozšířenější vinyly, jejichž produkce a výroba stoupá každou chvílí čím dál tím víc. Dnes tyto nádherné gramofonové desky slouží jako lukrativní přenašeč nejrůznějších nahrávek a mezi ně patří i herní soundtracky. Je to právě druhý Samorost, jehož hudební skladby z dílny umělce pod přezdívkou Floex se dostávají na vinyl ve velice limitované edici.

Zdroj: Amanita Design

Za skutečně příjemnou cenu necelých sedmi set korun českých se můžete stát jedním z pouhých pěti set majitelů tohoto sběratelského kousku. Edice navíc obsahuje 180gramový audiofilní vinyl v mramorově bílé barvě a kód ke stažení FLAC verze alba. To vše navíc v krásném obalu od Evy Markové. S koupí dlouho neotálejte, protože kusů není mnoho.

Svou vinylovou edici má také Samorost 3, ale i další hry českého studia Amanita Design, jako je Botanicula, Machinarium, Creaks či Chuchel. Další merch naleznete na oficiálních webových stránkách.

Zdroj: merch.amanita-design.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn