Splatoon 3 - Cover

Splatoon 3 dostane expansion pass o dvou vlnách

10. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Nintendo dnes oznámila plány na placený expansion pass pro hru Splatoon 3. První ze dvou plánovaných vln bude k dispozici již na jaře tohoto roku. Umožní hráčům znovu navštívit Inkopolis z původní hry Splatoon, a dokonce se hráči budou moct setkat a komunikovat s postavami z původní hry, jako jsou například Squid Sisters, které budou vystupovat během Splat Festu.

Pro druhou vlnu nebylo oznámeno žádné datum ani podrobnosti, ale ukázala Squid Kida v něčem, co vypadalo jako zasněžené město. Zdá se také, že druhé DLC má melancholičtější, smutnější tón, ale z jednoho záběru nelze nic moc více soudit. Víme jen, že se toto DLC druhé vlny bude jmenovat Side Dish. Expansion pass pro Splatoon 3 si hráči mohou předobjednat hned teď.

Zdroj: Gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.