Europa Universalis IV - epic

Strategie od Paradox Interactive zdarma na Epic Games Store

30. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Co by to byl ve světě her za čtvrtek, kdybychom nedostali další zajímavý titul z obchodu Epic Games zcela zdarma. V minulém týdnu jsme mohli naplánovat útěk z vězení ve hře The Escapists, dnes nás čeká historická strategie Europa Universalis IV.

V této historické real-time sandboxové strategii od vývojářského studia Paradox Interactive se stanete vládcem a vaším úkolem je proměnit rozvíjející se zemi ve vzkvétající mocné impérium. Jak to uděláte, je zcela na vás, jelikož Europa Universalis IV dává hráčům absolutní volnost ve všech rozhodnutích. Můžete například obnovit Římskou říši, nebo proměnit České království v koloniální velmoc. Europa Universalis IV je svou komplexností určena spíše hardcore hráčům real-time strategií.

Europa Universalis IV bude na Epic Games Store k dispozici do 7. října 2021. Další týden se vrhneme na skládání a opravu počítačů v PC Building Simulatoru.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.