battlefield 4

Subredditu Battlefield 2042 hrozí „nukleární řešení“

10. 1. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

O tom, že internet není vždycky jen hezké a přátelské místo, se určitě mohl přesvědčit každý z vás. Za nepříjemným chováním na různých fórech může stát podrážděnost, vybíjení agrese nebo pouhá povaha určitých lidí. V tomto případě za ní je zejména frustrace hráčů z postoje vývojářů ke hře Battlefield 2042 (datum vydání 19. 11. 2021). Hráči si stěžují zejména na neuhlazenost hry v době jejího vydání, ale i na některé změny, kterými se titul odlišuje od ostatních ze série (např. absence tabulek se skóre ve hře více hráčů).

Vypadá to, že ti nejhlasitěji se ozývající hráči se rozhodli svoji nespokojenost vyjádřit zejména na redditu, kde subreddit r/battlefield2042 uvrhli do naprostého chaosu. Redditoři se staví naprosto kriticky k jakýmkoli vyjádřením vývojářského týmu, protože ten si pro ně v posledních dvou měsících připravil již několik zklamání. Moderátoři se k situaci postavili tak, že jestliže se hráči nepolepší, začnou buďto zamykat jednotlivé konverzace, nebo rovnou přistoupí k uzavření celého subbreditu. Hříšníci tak dostanou čas se nad svou nezřízenou kritikou hry zamyslet. Samotní moderátoři uvedli, že jsou připraveni udělat „všechno, co bude zapotřebí“, aby „toxicitu“ hráčů snížili.

Jestli takové řešení pomůže pročistit vzduch na subredditu, je ve hvězdách. Jak je ale známo, jakékoli zásahy do možnosti vyjádřit svůj názor se shledávají s negativními ohlasy, přičemž poslední věc, kterou Battledield 2042 potřebuje, je další negativní reklama.


Novinku pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.