Suicide Squad – logiášek

Suicide Squad: Kill the Justice League je odložen?

10. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Suicide Squad: Kill the Justice League se podle zasvěcených odkládá kvůli negativním reakcím fanoušků. Než budeme pokračovat, rád bych upozornil, že se jedná o nepotvrzené informace ze strany studia Rocksteady nebo vydavatele Warner Bros. Interactive. Proto prosím berte tyto informace s rezervou.

Vydavatel Warner Bros. Interactive údajně opět odložil vydání hry Suicide Squad. Informace sice zatím nebyla oficiálně potvrzena, pochází však ze stejného zdroje, který před časem správně předpověděl odložení vydání na rok 2023.

Zdroj: igdb.com

Titul je odložen, údajně kvůli DLC

Společnost WB Games již jednou novou hru Suicide Squad odložila a nyní tak učinila znovu, uvádí zahraniční časopis Bloomberg s odvoláním na zasvěcené osoby obeznámené se záležitostí. V minulých dnech vydavatel veřejně prohlásil, že titul vyjde 26. května. Podle nového odkladu hra vyjde až v druhé polovině roku.

Hlavním důvodem odkladu byly pravděpodobně negativní reakce fanoušků. Poté, co byly v únoru na konferenci State of Play odhaleny plány DLC pro Suicide Squad: Kill the Justice League, mnoho uživatelů kritizovalo agresivní monetizaci a nutnost stálého připojení k internetu. 

Co se monetizace týče, Rocksteady potvrdilo battle pass, který bude obsahovat pouze kosmetické předměty a bude mít jak bezplatnou, tak placenou prémiovou úroveň. V často kladených dotazech se zdůrazňuje, že všechny nákupy ve hře jsou nepovinné a nemají vliv na hratelnost. Osobně se ale domnívám, že problém spočívá v samotném titulu, a ne pouze v monetizaci. Mnoho hráčů a streamerů poukazovalo na to, že Suicide Squad nenabízí nijak zajímavou hratelnost. Titul byl dokonce přirovnáván k osm let starému Batman: Arkham Knight. Ten měl na svou dobu skvělou a hutnou atmosféru a ohromující grafiku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.