Erica – úvodka

Telltale koupil studio Flavourworks

12. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio Telltale určitě znáte díky sérii her Walking Dead. Nyní mají v merku ještě příběhovou hru The Expanse, kde však bude nějaký ten obsah za příplatek. Očividně jim vše ale klape, protože společnost získala novou akvizicí vývojářské studio Flavourworks, které se specializuje na technologie pro filmové a interaktivní příběhy, a jejich počinem, který je proslavil, je známá hra Erica. Jedná se tudíž o více než skvělý nákup.

Generální ředitel Telltale Jamie Ottilie je z akvizice vyloženě nadšený. Ostatně není moc studií, jež se soustředí na vývoj epizodických filmových her. Díky tomu, že Telltale a Flavourworks budou pracovat ruku v ruce, můžeme mít ještě kvalitnější hry, než jsme doposud měli, a možná se dočkáme i možnosti hraní v cloudu. Příští rok má vyjít od Telltale Games hra The Wolf Among Us, uvidíme tak v ní už výsledky tohoto spojení?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.