The Legends of Heroes: Trails from Zero

The Legends of Heroes: Trails from Zero ukazuje postavy v novém traileru

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: NIS America

Příběh hry je o tom, že se Lloyd Bannings vrací do svého rodného města, aby následoval kroky svého zesnulého bratra a přidal se k tamnímu policejnímu oddělení. Zjišťuje, že je přidělen do nové divize s názvem Special Support Section, která vykonává především drobné práce a pomáhá lidem v nouzi. On a jeho tým však zjišťují, že město je pod dohledem zločince a na povrch vyplouvá spousta tajemství.

Vše se odehrává ve městě Crossbell, které je na území, kde se střetávají Erebonská říše a Kalvardská republika, přesto se ale vyvinulo v jedno z nejmocnějších ekonomických center na kontinentu. V týmu mladého Lloyda je poté vnučka starosty města Elie Mac Dowell, zženštilý bývalý voják Randy Orlando a mladý technický génius Tio Plato.

Oddělení Special Support Section je sice zesměšňováno kvůli jeho složení, přesto ale hrdinové bojují o daleko lepší místo, aby Crossbell zůstal navěky mocným centrem. Hra má mít uspokojivou taktickou hratelnost, postavy se silnými dovednostmi a velice podstatnou složkou má být týmová spolupráce. Ostatně Crossbell ovládá nějaký zločinec, takže na všechno nejde být sám.

The Legend of Heroes: Trails from Zero vychází v Severní Americe 27. 9. a v Evropě 30. 9. Hra bude dostupná pro PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.