The Legends of Heroes: Trails from Zero ukazuje postavy v novém traileru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: NIS America
Příběh hry je o tom, že se Lloyd Bannings vrací do svého rodného města, aby následoval kroky svého zesnulého bratra a přidal se k tamnímu policejnímu oddělení. Zjišťuje, že je přidělen do nové divize s názvem Special Support Section, která vykonává především drobné práce a pomáhá lidem v nouzi. On a jeho tým však zjišťují, že město je pod dohledem zločince a na povrch vyplouvá spousta tajemství.
Vše se odehrává ve městě Crossbell, které je na území, kde se střetávají Erebonská říše a Kalvardská republika, přesto se ale vyvinulo v jedno z nejmocnějších ekonomických center na kontinentu. V týmu mladého Lloyda je poté vnučka starosty města Elie Mac Dowell, zženštilý bývalý voják Randy Orlando a mladý technický génius Tio Plato.
Oddělení Special Support Section je sice zesměšňováno kvůli jeho složení, přesto ale hrdinové bojují o daleko lepší místo, aby Crossbell zůstal navěky mocným centrem. Hra má mít uspokojivou taktickou hratelnost, postavy se silnými dovednostmi a velice podstatnou složkou má být týmová spolupráce. Ostatně Crossbell ovládá nějaký zločinec, takže na všechno nejde být sám.
The Legend of Heroes: Trails from Zero vychází v Severní Americe 27. 9. a v Evropě 30. 9. Hra bude dostupná pro PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn