The Outlast Trials - grocery

The Outlast Trials je posunutý do verze 1.0

11. 3. 2024
 

Populární hororová hra The Outlast Trials ukončila předběžný přístup a na trh vstoupila verze 1.0. Vývojáři z Red Barrels pro nás na Youtube připravili zajímavé video, ve kterém odpovídají na otázky hráčů. Zároveň slibují další nové funkce. Na toto trochu delší video můžete mrknout zde:

Vývojáři využili předběžný přístup přesně tak, jak by se využívat měl. To znamená, že na trh nevypustili úplně rozbitou blbost, ale hru s obrovským potenciálem, a za pomoci hráčů a nadšenců ji poskládali do finální verze. Vývojáři se podělili o zajímavé statistiky v správně outlastově naladěné grafice:

Mezi další novinky, které si pro nás autoři nachystali, patří roadmapa s funkcemi, které se brzy do hry The Outlast Trials přidají. Zahalená menší rouškou tajemství je zpráva z oficiálního stanoviska vývojářů, kde nám slibují utajovanou událost, na kterou se máme v brzké době těšit. Pokud vám tato hra leží u srdíčka, ať už pozitivně, nebo negativně, můžete se podělit s vývojáři o oficiální zpětnou vazbu v jednoduchém dotazníku.

Ve verzi 1.0 se už naplno můžete těšit na nové výzvy v Toy Factory, příběhovou linii s Denizens a nově propracované cesty Reagentů. Dále najdete přepracované programy Genesis, X, Ultra a přidán byl další závěr. Můžeme se těšit i na nové DLC Reagent a spoustu dalšího obsahu. Zároveň si The Outlast Trials můžete zahrát na PC a konzolích nové generace za plné podpory ovladačů. Skvělou zprávou je také skvěle fungující crossplay, takže v zahrání si s kamarády vás už nebude nic omezovat.

The Outlast Trials je nejnovějším dílem ze série Outlast, ale, milí čtenáři, rozhodně nezapomeňte ani na starší a legendární kousky, například prvotinu Outlast z roku 2013. Dohrát ji na nejtěžší úroveň je obrovská výzva, na které já dlouhodobě pracuji. Nechte se tedy ovládnout strachem a užijte si jednu z nejlepších a kultovních hororových her.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.