The Remnant 2 - úvod

The Remnant 2 – Ritualista se připojuje ke kooperativní střílečce v The Awakened King 

10. 11. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Gunfire Games nám přináší nový trailer na archetyp Ritualisty (mistra bolesti a utrpení), jenž bude zahrnut v prvním velkém balíčku DLC s názvem The Awakened King pro Remnant 2. Spuštění tohoto DLC je naplánováno na příští týden, přesněji na 14. listopadu, pro všechny platformy. Stát by mělo 9,99 $, tedy zhruba kolem dvě stě padesáti korun.

Ritualistův perk Vile činí nepřátele zranitelnější vůči statusovým efektům, a pokud zemřou, rozšíří své statusové efekty i na ostatní soupeře. Dalšími schopnostmi jsou Erupce, Miasma a také Ritualist´s Death Wish, uvádí studio Gunfire Games.

Schopnost Erupce způsobuje explozi AoE (odpálí blízké soupeře), jež udělí větší poškození nepřátelům, kteří jsou už postiženi efekty statusu. Miasma naopak ovlivňuje nepřátele stojící blízko efekty, jako jsou Bleeding (krvácení), Burning (hoření), Overloaded a Corroded. Poslední schopností je Ritualist´s Death Wish, což je jakousi kletbou přímo na Ritualistu, jež mu způsobuje ubírání zdraví a blokuje standardní léčení. Na oplátku však poskytuje postavě velké poškození nepřátel a silný lifesteal efekt.

Ritualista se tak připojí k dalším stávajícím archetypům, jež jsou momentálně dostupné v základní hře. Těmi jsou například Hunter, Medic, Gunslinger nebo Challenger.

Remnant 2 je nyní k dispozici pro PC, PS5 a Xbox Series X/S. 

Zdroj: techraptor.net

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.