The Sims 4 přináší nový sousedský update

Sdílet
Sdílet
Sdílet
The Sims 4 „The Neighborhood Stories“ neboli „Příběhy ze sousedství“ dostalo novou aktualizaci systému, díky čemuž Simíci v neaktivní domácnosti budou moci dělat více autonomních rozhodnutí. Doposud tito Simíci spíše jen tak žili, stárnuli a nakonec zemřeli. Nicméně žádné velké změny ve světě kolem sebe nedělali a to se teď změní.
Díky nové aktualizaci budou moct Simíci z neaktivních domácností například adoptovat děti a zvířata, otěhotnět, měnit svoji kariéru, odejít do důchodu a také se přestěhovat. Tato rozhodnutí budou záviset na povaze určitého Simíka. Například Simík, který je rodinný typ, spíše otěhotní a porodí než Simík, který má povahu nestálou. Simíci ve vašem sousedství také mohou náhle zemřít při nějaké nehodě.
Tento nový update The Sims 4 s sebou také přináší i různá nastavení, aby si každý hráč mohl hru přizpůsobit dle svých vlastní priorit. U neaktivních rodin můžete povolit nebo zakázat různé typy životních změn. Pokud si nepřejete, aby Simíci po celém světě dělali svá vlastní rozhodnutí, můžete jednoduše tuto funkci v nastavení vypnout úplně.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn