the sims 4 náhled

The Sims 4 přináší nový sousedský update

17. 3. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

The Sims 4 „The Neighborhood Stories“ neboli „Příběhy ze sousedství“ dostalo novou aktualizaci systému, díky čemuž Simíci v neaktivní domácnosti budou moci dělat více autonomních rozhodnutí. Doposud tito Simíci spíše jen tak žili, stárnuli a nakonec zemřeli. Nicméně žádné velké změny ve světě kolem sebe nedělali a to se teď změní.

Díky nové aktualizaci budou moct Simíci z neaktivních domácností například adoptovat děti a zvířata, otěhotnět, měnit svoji kariéru, odejít do důchodu a také se přestěhovat. Tato rozhodnutí budou záviset na povaze určitého Simíka. Například Simík, který je rodinný typ, spíše otěhotní a porodí než Simík, který má povahu nestálou. Simíci ve vašem sousedství také mohou náhle zemřít při nějaké nehodě. Tento nový update The Sims 4 s sebou také přináší i různá nastavení, aby si každý hráč mohl hru přizpůsobit dle svých vlastní priorit. U neaktivních rodin můžete povolit nebo zakázat různé typy životních změn. Pokud si nepřejete, aby Simíci po celém světě dělali svá vlastní rozhodnutí, můžete jednoduše tuto funkci v nastavení vypnout úplně.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.