The Walking Dead: Survivors výchází již za pár dní

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Galaxy Play Technology Limited
Jistě většina z vás zná televizní seriál The Walking Dead od stanice AMC. Patří do postapokalyptického žánru a sledujeme v něm skupinku lidí, jak se snažící se přežít zombie apokalypsu. Tento seriál byl natočen na motivy komiksové série. Již za čtyři dny, to znamená 12. 4. 2021, vyjde mobilní hra, která se také inspirovala touto předlohou. Hra nese název The Walkind Dead: Survivors a tvůrci slibují, že se v ní setkáme s osmdesáti postavami z původních komiksů.

Základem The Walkind Dead: Survivors bude o shromažďování surovin a různých zdrojů.  Hráči se také budou snažit posilovat svou pevnost. Hru si sice nemůžete zahrát hned teď, ale můžete se do ní předběžně zaregistrovat. Prozatím této možnosti využilo již 1 700 000 hráčů, což je veliký úspěch.

Hráč časem bude neustále potkávat a získávat nové postavy, které budou pomáhat s obranou. Jak jsem již zmiňovala, ve hře by se mělo objevit osmdesát postav z komiksů, není ale jisté, s kolika se budeme moci setkat při vydání. Jisté je, že se potkáme s Rickem, Glennem, Bety a s Hershelem.

Každý přeživší bude mít jiné zcela jiné schopnosti. Některé postavy se budou zabývat zejména bojem s chodci a obranou pevnosti. Bojová postava bude například Rick. Bojové postavy udělují větší poškození než právě rozvojové postavy. Do rozvojových postav patří Hershel.

Zdroj: GameSpot.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn