This Land Is My Land – nová aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Game-Labs

Jak jsme vás nedávno informovali o nečekaných událostech v This Land Is My Land, dnes jsou již všechny novinky do této survival hry známy, a to včetně zprávy od vývojářů.

„Vzrušující zprávy, bojovníci!

Nejnovější aktualizace pro This Land Is My Land je tady! Přidali jsme nové světové jazyky a zároveň došlo k vylepšení předchozích jazyků, přidali jsme také nejžádanější funkci, kterou jsou Steam Achievements a Trading Cards, následně pak různá vylepšení hry, funkce a opravy.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili uzavřeného testování této aktualizace, dobrovolníkům, kteří nám pomohli přeložit herní texty do jejich jazyků, a samozřejmě komunitě, která nám navrhla další změny a vylepšení hry.“ – Game-Labs

Kromě již zmíněných novinek v podobě achievementů a sběratelských karet došlo také k přidání mnoha žebříčků, ve kterých můžete sledovat a porovnávat úspěchy s ostatními. Výrazné vylepšení je znát také ve zvuku a v opravách různých zvukových efektů, nejvíce je to patrné u vlaku. 

This Land Is My Land Upachi

This Land Is My Land – každý den nové události

Do hry bylo implementováno také více než 25 nových událostí, nebo eventů, chcete-li. Tyto in-game eventy nejenže ještě více oživují hru, ale také propojují herní komunitu, která je při určitých událostech na sobě závislá. Vzhledem k tomu, že je ve hře aktivní chat, je to o poznání zábavnější.

Velkým vylepšením prošla i umělá inteligence, která se pak ještě přesněji chová v odpovídající situaci v závislosti na zvolené obtížnosti. Opraveno bylo také několik chyb nahlášených hráči, včetně chyby, kdy se hráči nemohli připojit do sociální sekce a pomohl až restart hry.

Kompletní seznam naleznete zde.

Hru naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn