This Land Is My Land updte

This Land Is My Land – nová aktualizace

31. 12. 2021
Zdroj náhledu: Game-Labs

Jak jsme vás nedávno informovali o nečekaných událostech v This Land Is My Land, dnes jsou již všechny novinky do této survival hry známy, a to včetně zprávy od vývojářů.„Vzrušující zprávy, bojovníci!Nejnovější aktualizace pro This Land Is My Land je tady! Přidali jsme nové světové jazyky a zároveň došlo k vylepšení předchozích jazyků, přidali jsme také nejžádanější funkci, kterou jsou Steam Achievements a Trading Cards, následně pak různá vylepšení hry, funkce a opravy.Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili uzavřeného testování této aktualizace, dobrovolníkům, kteří nám pomohli přeložit herní texty do jejich jazyků, a samozřejmě komunitě, která nám navrhla další změny a vylepšení hry.“ – Game-Labs

Kromě již zmíněných novinek v podobě achievementů a sběratelských karet došlo také k přidání mnoha žebříčků, ve kterých můžete sledovat a porovnávat úspěchy s ostatními. Výrazné vylepšení je znát také ve zvuku a v opravách různých zvukových efektů, nejvíce je to patrné u vlaku. 

This Land Is My Land Upachi

This Land Is My Land – každý den nové události

Do hry bylo implementováno také více než 25 nových událostí, nebo eventů, chcete-li. Tyto in-game eventy nejenže ještě více oživují hru, ale také propojují herní komunitu, která je při určitých událostech na sobě závislá. Vzhledem k tomu, že je ve hře aktivní chat, je to o poznání zábavnější.

Velkým vylepšením prošla i umělá inteligence, která se pak ještě přesněji chová v odpovídající situaci v závislosti na zvolené obtížnosti. Opraveno bylo také několik chyb nahlášených hráči, včetně chyby, kdy se hráči nemohli připojit do sociální sekce a pomohl až restart hry.

Kompletní seznam naleznete zde.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.