Spongebob Cosmic Shake úvodní

THQ Nordic oznámil novou hru se SpongeBobem

18. 9. 2021
Zdroj náhledu: Purple Lamp

Včerejší THQ Nordic Showcase bylo zakončeno oznámením nové hry „SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake“, která bude zahrnovat dabing z původního obsazení v animovaném seriálu. Hra provede hráče také ikonickými scénami ze seriálu, včetně ikonického představení „Sweet Victory“ v Super Bowlu.

Hra by měla začínat tím, že SpongeBob a Patrik se setkají s tajemnou kartářkou Kassandrou, která jim dá lahvičku plnou slz mořské panny. Legenda tvrdí, že splňují přání těch, kteří mají čisté srdce. Ve spěchu Spongebob a Patrik vrhnou na lahvičku příval svých přání. Tyto slzy však otevřou portál v časoprostoru, takže budou muset cestovat napříč různými světy, aby zachránili Zátiší Bikin.„SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake“ je zcela originální titul, ale stále bude podle spekulací záviset na stejné mechanice. Podle stránky hry na Steamu bude zahrnovat sedm odlišných světů, které mohou hráči prozkoumat, a bude se jednat o plošinovku. Tato hra bude také dabována původními herci ze seriálu a bude obsahovat více než 100 jejich písní.

Tuto hru vyvíjí herní studio Purple Lamp, což je vývojář stojící i za loňským „SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated“. V recenzích tento titul byl kritizován za jeho nedostatek změn oproti jeho originálu z roku 2003 a za jeho nudné mechaniky hratelnosti. Hra byla spíše zaměřená na zkrášlení originálu.V současné době „SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake“ nemá datum vydání. Hra by měla vyjít na PC, Switch, PS4 a Xbox One.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.