Tiny Tina’s Wonderlands odhaluje třídy Graveborn a Spore Warden 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Tiny Tina’s Wonderlands je obrovskou odchylkou od standardních her série Borderlands. Kombinuje jejich svět a hratelnost s inovacemi a dalšími inspiracemi od Dungeons and Dragons. Po útoku Tiny Tiny na Dragon Keep je další velkou změnou, vedle přidání magie, přístup Tiny Tina’s Wonderlands ke třídám (classes).
Pokud by to byly klasické Borderlands, bylo by logické, že by existovaly čtyři třídy, všechny založené na jednotlivých postavách. Hráči Tiny Tina’s Wonderlands však převezmou roli Fatemakera a mohou si vybrat z jedné ze šesti tříd. Tu budou mít vždy jako základní, ale po cestě si mohou vybrat sekundární třídu a vytvořit tak fascinující postavy. Dříve Tiny Tina’s Wonderlands potvrdilo třídy Brr-Zerker, Clawbringer, Stabbomancer a Spellshot. Nyní se ukázaly i poslední dvě třídy.
Tyto dvě nové třídy v Tiny Tina’s Wonderlands jsou Graveborn a Spore Warden. Graveborns jsou popisováni jako smrtí dojatí akolyti, kteří obětují své zdraví, aby rozpoutali ničivé útoky temné magie a stali se z nich Reaper of Bones, doprovázení manickým společníkem Demi-Lichem. Pokud jde o hratelnost, Graveborn je mistr zabijáckých dovedností, kouzel a temné magie. Akční schopnosti přitom obětují HP, aby způsobily poškození temnou magií. Jakékoli kouzlo, které Graveborn sešle, způsobí, že společník Demi-Lich sešle kouzlo též.

Úplné stromy dovedností pro Graveborns ještě nebyly odhaleny, ale byly potvrzeny dvě schopnosti:

  • Reaper of Bones – Poskytuje bonusové poškození zdraví a magické poškození po dobu, kdy se zdraví vyčerpává
  • Dire Sacrifice – Graveborn obětuje 20 % svého zdraví, aby provedl AOE útok temnou magií na všechny blízké nepřátele
Spore Warden v Tiny Tina’s Wonderlands se zdá být ekvivalentem druida v Dungeons and Dragons, protože je popisován jako mistr přírody, který vyvolává tornáda a vypouští salvy tajemných šípů na nepřátele spolu se svým toxin chrlícím houbovým společníkem. Spore Wardens se zaměřují na schopnosti zbraní a společníků. Posilují společníky a spojence a zároveň udržují kontrolu nad nepřáteli pomocí palebné síly a tornád.

Dvě schopnosti odhalené pro Spore Wardens zahrnují následující:

  • Barrage of Arrows – Vystřelí sedm šípů najednou ve vodorovné linii
  • Blizzard – Sešle tři mrazivé cyklóny, které najdou nepřátele
Tiny Tina’s Wonderlands vychází 25. března 2022 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn