Assassin‘s Creed Valhalla náhled

Ubisoft své hry z Google Stadia zdarma přenese na PC

3. 10. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Hráči, kteří si na platformě Google Stadia zakoupili hry od Ubisoftu, budou mít nárok získat tyto hry na PC, než služba oficiálně ukončí svoji činnost.

Ubisoft oznámil, že pracuje na řešení, které umožní přenést hry z platformy Google Stadia na Ubisoft Connect. To zní jako dobrá zpráva pro všechny, které oznámení o ukončení služby překvapilo. Stadia oficiálně skončí 18. ledna 2023. Bohužel, pro hraní převedených her bude nutné vlastnit dostatečně výkonný počítač, takže přijdeme o funkci, kterou právě Stadia nabízela. Pravděpodobně tak mnoho uživatelů bude muset do výkonnějšího zařízení investovat, budou-li chtít hry od Ubisoftu dále hrát. Zda se přenese i samotný postup, nebo bude nutné tituly rozehrát od začátku, není jasné.

Tento přístup Ubisoftu nicméně chválíme a uvidíme, jak se k situaci postaví i další vydavatelé a vývojáři.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.