Uniklo možné datum vydání Armored Core 6

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: FromSoftware

Nadcházející Armored Core 6 s podtitulem Fires of Rubicon by mohl vyjít o něco dříve, než bychom zřejmě všichni čekali. Web Insider Gaming říká, že by se tak mohlo stát již letos v létě.

První náznaky toho, že by titul mohl přijít již brzy, se objevily pár dní zpět, když Armored Core 6: Fires of Rubicon obdržel ratingové hodnocení v Jižní Koreji. Tehdy však nebyly žádné konkrétní informace o možném datu vydání. To se změnilo až nyní. Magazín Insider Gaming na svém webu tvrdí, že pokračování této série dorazí už toto léto, konkrétně 25. srpna. Zdali jsou tyto informace pravdivé, samozřejmě není možné ověřit a určitě je musíme brát s velkou rezervou. Jiné zdroje zase hovoří, že by hra měla dorazit až v roce 2024.

Více informací bychom se mohli dozvědět na některé z letních herních akcí, velmi pravděpodobně už na Summer Game Festu, který startuje 8. června. Tam by nám FromSoftware mohl prozradit další detaily, včetně oficiálního data vydání. Ještě dodejme, že hra by měla dorazit na PC, Playstation 4, Xbox One, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Zároveň by se mělo jednat o poslední titul od FromSoftware, který dorazí na starou generaci konzolí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn