Armored Core 6 - náhled

Uniklo možné datum vydání Armored Core 6

26. 4. 2023
Zdroj náhledu: FromSoftware

Nadcházející Armored Core 6 s podtitulem Fires of Rubicon by mohl vyjít o něco dříve, než bychom zřejmě všichni čekali. Web Insider Gaming říká, že by se tak mohlo stát již letos v létě.

První náznaky toho, že by titul mohl přijít již brzy, se objevily pár dní zpět, když Armored Core 6: Fires of Rubicon obdržel ratingové hodnocení v Jižní Koreji. Tehdy však nebyly žádné konkrétní informace o možném datu vydání. To se změnilo až nyní. Magazín Insider Gaming na svém webu tvrdí, že pokračování této série dorazí už toto léto, konkrétně 25. srpna. Zdali jsou tyto informace pravdivé, samozřejmě není možné ověřit a určitě je musíme brát s velkou rezervou. Jiné zdroje zase hovoří, že by hra měla dorazit až v roce 2024.

Více informací bychom se mohli dozvědět na některé z letních herních akcí, velmi pravděpodobně už na Summer Game Festu, který startuje 8. června. Tam by nám FromSoftware mohl prozradit další detaily, včetně oficiálního data vydání. Ještě dodejme, že hra by měla dorazit na PC, Playstation 4, Xbox One, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Zároveň by se mělo jednat o poslední titul od FromSoftware, který dorazí na starou generaci konzolí.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.