Harry Potter Quidditch Champions – odhodlání

Unikly záběry z testování Harry Potter: Quidditch Champions

22. 5. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros.

Zatímco mnozí hráči Hogwarts Legacy bědovali nad absencí fiktivního kouzelnického sportu, famfrpálu, společnost Warner Bros. v polovině letošního dubna překvapila oznámením titulu Harry Potter: Quidditch Champions. Má se jednat o zcela novou hru zasazenou do světa Harryho Pottera, v níž se budeme zběsile prohánět na košťatech a bojovat o vítězství proti dalším hráčům. Od soboty si vybraní šťastlivci mohli a stále ještě mohou vyzkoušet hru na vlastní kůži. Zřejmě bylo otázkou času, kdo i přes přísný zákaz zveřejňovat jakýkoliv materiál toto nařízení poruší. Streamer pod přezdívkou Novemberkilogaming se nezdráhal vše rovnou živě vysílat, načež se po různých sociálních platformách začaly šířit klipy rychlostí blesku, a my tak máme šanci poprvé nahlédnout pod pokličku.

Dvě krátká videa ukazují záběry z cvičného tutoriálu představujícího důležité mechaniky. Další ukázky zachycují úryvky ze zápasu. Všimnout si můžete různých efektů, které za sebou koště zanechává, společně s celkovou dynamikou hry. Do třetice zde máme video prezentující tvorbu postavy. Buď si budete moct vytvořit vlastní vzhled, nebo využít již předdefinovaných modelů až nápadně se podobajících známým filmovým protagonistům, jako je Harry Potter, Ron Weasley, Draco Malfoy, Cho Changová, profesorka Rolanda Hoochová a další. Upravit lze i efekty gólu, zmíněnou trasu koštěte či vítěznou pózu.

Harry Potter: Quidditch Champions vyjde na PC a nespecifikované konzole v blíže nespecifikovaném datu. Uniklé záběry mezi hráči vzbudily smíšené reakce. Někteří si libují v celkové dynamice, jiní naopak stále nemohou překousnout kreslenější vizuál.

Zdroj: dualshockers.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.