Id upravuje balíčky série Doom na Steamu

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Doom je pravděpodobně jednou z nejvlivnějších her žánru first-person shooter všech dob. Přestože Bethesda a id Software zaznamenaly obrovský úspěch s rebootem z roku 2016 a jeho nástupcem nesoucím název Eternal (2020), někteří fanoušci jistě ocení návrat k počátkům pekelné série.

Společnost id se nedávno rozhodla sjednotit několik verzí oblíbeného zabijáka démonů ve službě Steam. To zahrnuje sloučení různých verzí a doplňků do jednoho seznamu. Vývojáři také provádí několik dalších změn ve svých starších titulech.

Jak studio vysvětlilo ve svém příspěvku na blogu, knihovna id Software zahrnuje desítky let své existence a několik iterací různých her. To může zákazníky zmást, protože v nabídce vna Steamu je několik titulů s velmi podobnými názvy. Id se proto rozhodlo tento systém zjednodušit sloučením několika seznamů, přejmenováním, odstraněním a vytvořením tří nových balíčků.

Jednou z nejmenších, přesto užitečných změn je rozhodnutí přejmenovat Ultimate verzi na Doom (1993). Doom 2 se nyní dodává s Final Doom, Doom 2 Enhanced a Master Levels v jedné instalaci. Každá hra bude stále vydávána samostatně, hráči si je budou moci zakoupit a stáhnout jako jeden balíček. Doom 3 je nyní dodáván s rozšířením Resurrection of Evil a BFG Edition z roku 2012, které je však stále nutné stáhnout samostatně. Uživatelé vlastnící BFG Edition navíc získají upgrade na nový balíček.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn