Black Panther - náhled

V nové marvelovské hře si zahrajeme za Black Panthera a Kapitána Ameriku

13. 9. 2022
Zdroj náhledu: Marvel

Během Disney & Marvel Games Showcase na veletrhu D23 Expo jsme se mohli podívat na první hru od společnosti Skydance New Media. Nedozvěděli jsme se sice název ani datum vydání, ale zato jsme dostali trailer, ze kterého se můžeme pokusit vytěžit informace. Největší novinkou hned zkraje je, že ve hře vystupují Black Panther, Kapitán Amerika a dva další hrdinové.

Tato nová tříáčková hra se odehrává během druhé světové války. Jak kamera přejíždí po stole pokrytém věcmi, jako jsou brožura o Paříži a leták na jazzové představení, předměty rychle vystřídají méně nevinné věci, jako je dýka, pistole, dokumenty, klobouk se znakem Hydry a nakonec ikonický štít Kapitána Ameriky poškrábaný něčím, co vypadá jako drápy.

V této příběhově zaměřené ansámblové hře vystupují Kapitán Amerika Steve Rogers, Black Panther Azzuri (T'Challův dědeček), americký voják a člen Howling Commandos Gabriel Jones a vůdce začínající wakandské špionážní sítě Nanali. Všechny čtyři postavy budou hratelné v různých částech příběhu. Podle Skydance se hráči mohou těšit na „intuitivní ovládání a vzrušující hratelnost vteřinu po vteřině, která zachycuje akci a vzrušení Marvelu, inspirované stěžejními komiksy, televizí a filmy, při procházení tohoto zcela nového dobrodružství.

“Skydance New Media je trojnásobná vývojářská pobočka společnosti Skydance Media, kterou založila Amy Hennig, známá především jako kreativní ředitelka a scenáristka prvních tří her ze série Uncharted.

„Jsme velmi vděční za veškeré nadšení a podporu, které se nám od fanoušků dostalo, a jsme nadšeni, že můžeme během letošního veletrhu D23 Expo konečně odhalit první pohled na hru,“ uvedla Hennigová v tiskové zprávě. „Společnost Marvel byla neuvěřitelným partnerem v celém tvůrčím procesu, při němž jsme rozvíjeli originální příběh a vytvářeli vzrušující nový tým postav. Doufáme, že fanoušky tato ukázka zaujala, a těšíme se, až se s nimi budeme moci podělit o další informace.“

„Naše odhalení na veletrhu D23 Expo je pouze začátkem akčního dobrodružství, které na fanoušky Marvelu čeká,“ uvedl ve stejné tiskové zprávě viceprezident a kreativní ředitel Marvel Games Bill Rosemann. „Amy a tým Skydance New Media mají hlubokou lásku a úctu k našim postavám, zanořili se do základní komiksové inspirace a využijí své neuvěřitelné vypravěčské schopnosti k vytvoření zcela nového, napínavého příběhu. Sledujte nás v následujících měsících, kdy se s vámi podělíme o další pohledy na naše čtyři hrdiny, dva světy a jednu válku.“V tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici žádné další podrobnosti.

Zdroj: gameinformer.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.