Zaklínač 3 Divoký hon - seznámení s myslitelem

V roce 2024 nás čekají další zaklínačské figurky od Dark Horse!

19. 10. 2023
 

Je tomu sotva rok, kdy jsem se začal těšit na Vesemira, Imleritha a Geralta v toussaintské zbroji, kteří jsou k dostání i ve speciální sběratelské verzi od Dark Horse. Dnes navíc se světem Zaklínače řádí i třetí řada seriálu, o níž se nemluví. To je možná tím obrovským propadem ve sledovanosti, ale především je kromě toho na světě i desková hra Zaklínač: Starý svět, již už jsme pro vás též zrecenzovali. Zaklínačské univerzum tak není mrtvé a král zubrovky Andrzej Sapkowski, jenž přislíbil, že příští rok vyjde další jeho kniha, si tak stále může mnout ruce.

Co nás čeká? Nebudu vás dlouho napínat, na twitterovém účtu Dark Horse se objevily dvě nové figurky, Vlkodlak a Skalní Troll. Oba dva vypadají naprosto skvostně, úžasně a od hlavních hrdinů se konečně přesouváme do obrovského bestiáře. Lešije nepočítám, nedaří se mi ho sehnat a byl tak omezený, že sny o něm se už dají považovat za fantasy. 

Každopádně po detailním prohlédnutí fotografií mohu konstatovat, že jde vidět u trolla a vlkodlaka ještě minimálně jedna bytost. U fotografie skalního trolla na pravé straně jde vidět ještě nejspíš Ekimara a pod ní je ještě něco, ale co to je? To absolutně nedokážu identifikovat. Ale rozhodně je na co se těšit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.