Steam - náhledovka

Valve zveřejnila dny, během kterých vaše peněženky zapláčou

26. 10. 2021
Zdroj náhledu: Steam

Prodejní data služby Steam se obvykle oznamují v týdnech a měsících před vydáním, ale tentokrát je společnost Valve zveřejnila sama. Jistě, data jsou uvedena na webu služby Steamworks a mají sloužit jako vodítko pro vydavatele a vývojáře, ale přístup k nim máte i vy. Dokumentace potvrzuje data podzimních a zimních výprodejů, která jsou zcela zřejmá.

  • Podzimní výprodej ve službě Steam – 24.–30. listopadu 2021.
  • Zimní výprodej ve službě Steam – 22. prosince 2021 – 5. ledna 2022.

Samozřejmě se jedná pouze o data velkých prodejů společnosti Valve; pravděpodobně se mezitím budou konat výprodeje jednotlivých vydavatelů a 28. října začíná již potvrzený halloweenský výprodej. Pokračovat budou také obvyklé slevy v rámci akce Madness uprostřed týdne. Jinými slovy, začněte šetřit.

Obchod Epic Games Store také pořádá halloweenský výprodej, který již probíhá, protože který obchod s videohrami by si takovou příležitost nechal ujít? 

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.